Almanya Sohbet, Almanya Chat Sitesi

Almanya’da ve diğer Avrupa ülkelerinde yaşayan insanlarımız için oluşturduğumuz Almanya sohbet odaları, Hollanda sohbet Odası, Avusturya chat, İngiltere sohbet gibi sayfalarımızla gurbette yaşayan vatandaşlarımızın memleket hasretlerine bir derece çare olmak ve onları Türkiye’de yaşayan insanlarımızla tanıştırmak için Almanya kanalımızı aktif hale getirdik.

Almanya’nın Berlin, Hamburg, Frankfurt, Münih, Bremen, Dresden, Köln, Heidelberg, Düsseldorf, Bonn, Leipzig, Hannover, Stuttgart, Mannheim, Nürnberg, Dortmund, Lübeck, Wiesbaden, Augsburg, Halle, Essen, Potsdam, Mainz, Kiel, Wismar, Rostock gibi farklı şehirlerinde yaşayan Türkler için özel oluşturulmuştur.

Germany chat sitemizde, ister online web sohbet sitemizden sohbet girişi yaparak, isterseniz de mobil uygulama, Türkçe Mirc ya da mobil sohbet girişi yaparak, ücretsiz ve üyelik gerektirmeden giriş yapabilirsiniz.

Türkiye nüfusuna yakın bir nüfusa sahip olan Almanya’da 82 milyondan fazla insan yaşamaktadır. Bu nüfusun dörtte biri göçmendir. Günümüzde 2 milyon civarında Türk yaşamaktadır.

Başkenti Berlin şehridir. Ekonomik açıdan dünyanın en gelişmiş ülkeleri arasında, 2. Dünya savaşının getirdiği büyük yıkıma rağmen Almanya sanayisinin kısa sürede güçlenmesiyle, dünyada söz sahibi ülkeler arasına gelmiş ve Avrupa’nın en zengin ülkeleri arasına girmiştir.

Almanya’nın Tüm Şehirlerinden Chat Sitemize Bağlanabilirsiniz!

Almanya’da yaşayan gurbetçi insanlarımız sohbet odalarımıza girerek, yaşam şartlarıAlmanya vizesi nasıl alınır? Almanya’da üniversite okumak, yüksek lisans ve doktora yapma şartları, işçi maaşları, Ev kiraları ve ev fiyatları gibi konularda da Almanya’ya gitmek isteyenlere önemli bilgiler vermektedir.

Almanya’nın resmi dili Almanca olup, resmi para birimi olarak, Avrupa Birliği üye ülkesi olduğundan Euro kullanılmaktadır. Almanya ile Türkiye arası mesafe uçakla 3 saat sürmektedir. Bu açıdan çok uzak bir ülke değildir. Yerel saati, Türkiye’nin yerel saatinden 1 saat geridedir.

En gelişmiş ve en çok ziyaret edilen şehirlerinin başında Berlin, Hamburg, Stuttgart, Köln, Münih gibi şehirleri gelmektedir. Sohbet sitemize de chat yapmak için genellikle bu şehirlerde yaşayan Türk vatandaşlarımız giriş yapmaktadır.

Almanya iklim olarak, karasal iklim özellikleri gösteren bir ülkedir. Serin ve yağışlı bir ülkedir, kış ayları geçmektedir. Denize kıyısı olmadığından, yaz tatillerinde tatil yapmak ve denize girmek için Türkiye, İspanya, İtalya ve Yunanistan gibi Akdeniz’e kıyısı olan sıcak ülkelere gitmeyi tercih etmektedir.

Almanya Üniversiteleri Hakkında Sohbet

Almanya’da mühendislik bilimleri ve kimya endüstrisi gibi alanlarda eğitim veren köklü üniversiteler bulunmaktadır. Dünya çapında marka olmuş olan BMW, Mercedes, Volkswagen, Audi, Opel, Porsche gibi ünlü araba markaları Alman otomotiv endüstrisi tarafından üretilen ve dünyaya ihraç edilen önemli markalardır.

Yazılım, Telekomünikasyon, Lojistik, Enerji, Sağlık, Spor giyim, Beyaz Eşya ve Elektronik ürünler gibi birçok sektörde dünyanın en büyük şirketleri arasında olan Alman şirketleri bulunmaktadır. Almanya ekonomisi günümüzde dünyanın en büyük dördüncü ekonomisi konumundadır.

Almanya Sohbet Odaları Girişi Nasıl Yapılır?

Almanya sohbet odaları

Chat sitemize giriş yapmak için sohbet-odalari.net sitemize girdikten sonra, üst kısımda bulunan giriş penceresi kısmına kullanıcı adı (nick/rumuz) yazarak sohbete bağlan butonuna basmanız yeterlidir.

Kullanıcılarımız üyeliksiz şekilde chat sitemize giriş yapabilirler. Mobil telefon kullanıcılarımız, mobil ile de bağlanarak keyifli sohbetler yapmaktadır.

Mirc programını bilen ve kullanmaktan hoşlananlar da, sitemizde bulunan Türkçe Mirc’i indirip yeni dostluklar ve arkadaşlıklar edinebilirler.

Almanya Sohbet Odası Kuralları

Sanal ortamda olsak bile, topluluk içinde olmanın gerektirdiği belirli kurallar bulunmaktadır. Bu kuralların amacı, kullanıcıların daha nezih ve güvenli bir platformda chat yapmalarını, seviyeli sohbet ederek keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktır. Bu açıdan Almanya sohbet sitemizde uyulması gereken temel kurallarımız şunlardır:

  1. 18 yaş altı kullanıcıların sohbete girişi yasaktır.
  2. Nick/rumuz seçerken argo, küfür içerikli olan kullanıcı adı seçmemeye özen gösteriniz.
  3. Almanya sohbet ve chat sitesi olarak tüm kullanıcılarımıza eşit, özgür bir sohbet platformu oluşturma amacındayız. Bu açıdan, diğer kullanıcıları aşağılayanlar, rahatsız edenler sohbet sitesinden uzaklaştırılır.

Türkiye ve Almanya arasında sevgi köprüsü kuran Almanya sohbet odaları ile hem sohbet ederek vatan hasretini dindirin, hem de yeni arkadaşlıklara merhaba deyin!

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız [CHAT]
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir