En iyi Sohbet Siteleri tavsiye ve önerileri

Bugün sizlere Sohbet ve Chat konusunda en iyi arkadaşlık siteleri hakkında öneri listesi hazırlamak için araştırmalarda bulunup, yapmış olduğum bu araştırlamarı detaylı şekilde öneriler olarak sunmak istiyorum.

Özellikle Arkadaşlık sitelerinin bu kadar popüler olmasının nedeni mobil cihazların hızlı artışı sonrası neredeyse tüm insanların cebinde bir Akıllı cep telefonu olmasıyla doğru orantılı.

İnsanlar artık internet siteleri aracılığıyla: sanal dostluk, arkadaş ve duygusal yakınlaşma konularında geçmiş dönemlere nazaran negatif tutum sergilememektedir.

Çöpçatan olarakta tabir edilen bu siteler sayesinde kimileri aşk, sevgi hislerini yeşertirken kimileri ise cinsel istek ve arzularına hitap edecek partner’i bulabilmektedir.

Genel ağırlık genç yetişkin kişilerden oluşan bu tür sosyal platformlar neredeyse tamamen birbirinin kopyası sayılabilecek benzerliktedirler. Siteler arasından sizlere öneriler vererek seçim yapmanızı kolaylaştırıcı açıklamalar yapacağım.

2020 yılı itibari ile hem google arama motoru aracılığıyla hem de mobil görüntülü uygulama mağazalarında aratılan arkadaşlık sohbet platformları hızlı bir şekilde rağbet görmektedir yazımızda sizlere seçim kolaylığı sunacak ipuçları ve öneriler de bulunacağım.

Sohbet ve Arkadaşlık siteleri bu kadar ilgi görürken onları sizler için listelemek ve sizlere bu kolaylığı sunmak için hangi arkadaşlık sitesi iyidir, hangi sohbet sitesinde daha rahat ederim, genel içerikler nelerdir, hangi tip insan topluluğu tarafından kullanılıyor gibi anekdotlarda bulunacağım.

Haydi arkadaşlık ve sohbet siteleri listemize hep beraber bir göz atalım. Liste maddeler halinde aşağıdaki gibidir:

1. Siberalem: Arkadaşlık ve Sohbet Sitesi

siberalem

2000 yılında kurulan ve yayına başlayan siberalem.com arkadaşlık sitesi, profil oluşturup kendinize sanal kimlik oluşturacağınız, yeni ilişkiler kurabileceğiniz bir hizmet sunmaktadır.

2. Tango: Arkadaşlık ve Sohbet Sitesi

tango

Yaklaşık 310 milyon kayıtlı kullanıcısı olan ülkemizdede oldukça sık kullanılan Tango.me web sitesi üzerinden girişi olmamasına karşılık mobil cihazınıza uygulamasını indirerek kendi arkadaş grubunuzu oluşturarak video paylaşmak ve profil oluşturmak gibi özelliklerinden yararlanabilir, arkadaş kitlesi oluşturabilirsiniz.

3. SanalSohbet: Arkadaşlık ve Sohbet Sitesi

sanal sohbet

herkes bir alem” sloganıyla hizmet veren yazılı sohbet sitesine giriş yapabilmek için kesinlikle üyelik şartı yoktur. Sunduğu diğer bir hizmet ise kendi bünyesinde yayın yapan Online Radyo www.SanalFM.Net sayesinde bir birinden kaliteli DJ ‘ler eşliğinde müzik dinlerken yüzlerce kullanıcının aynı anda sohbet edebildiği global kanallarıyla kendinize sanal bir arkadaşlık çevresi kurabilir, istediğiniz kullanıcılarla birebir özel sohbetlerde bulunabilirsiniz. Internet sağlayıcınızın bağlantı adresine www.SanalSohbet.Net yazarak ulaşabilir, boş zamanlarınızı eğlenceli bir hale dönüştürebilirsiniz.

4. Badoo: Arkadaşlık ve Sohbet Sitesi

badoo

Yabancı kuruluşu bir site olan badoo.com yaklaşık 230 milyon kayıtlı kullanıcı ile hizmet vermektedir. Türkiye’den de binlerce üyesi bulunan bu sohbet sitesinde diğer site özelliklerinden farklı olarak bulunduğunuz mekanda sizinle birlikte aynı uygulamayı kullanan kullanıcıları size bildirmesidir.

5. İstanbul: Arkadaşlık ve Sohbet Sitesi

istanbul

Adına aldanmamalısınız 4 milyonu aşkın üye sayısı ile sadece istanbul ve civarından kullanıcılarıyla değil Türkiye’nin bir çok ilinden kullanıcıyı bir arada bulunduran istanbul.net yayın hayatına “Aradığın aşk yanı başında” sloganıyla devam etmektedir.

6. Yonja: Arkadaşlık ve Sohbet Sitesi

Yonja

Orta yaş grubundaki insanların tamamının neredeyse bildiği yonja.com arkadaşlık ve chat sitesi 2000 li yılların başlarına arkadaşlık sitesi olarak damga vurmuştur. Bu süreç sonrası çok ciddi kullanıcı kaybetmesine rağmen yine de arkadaşlık siteleri arasındaki yerini korumakta. Uygulamasını indirerek sizlere sunmuş olduğu hizmetlere göz atabilirsiniz.

7. Azar: Arkadaşlık ve Sohbet Sitesi

azar

Ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında aktif olarak faliyet gösteren ve milyonlarca kullanıcısı olan Azar.com sohbet ve arkadaşlık sitesi filtrelerden yararlanarak görüntü efektleri ile keyifli bir iletişim seçeneği sunmaktadır. Detaylıca inceleyebilirsiniz ülkemizde son zamanlarda sıkça reklamlarına rastlamaktayız.

8. TikTok: Video Paylaşım Sitesi

tiktok

Son dönemlerde diğer yüksek ve kaliteli arkadaşlık siteleri olan başta facebook, instagram gibi sitelerle rekabet eden. Youtube‘un aksine 15 saniyelik videolar yayınlanabilen ve oldukça sık adından söz ettiren tiktok.com ile kısa videolar oluşturup paylaşabilirsiniz.

9. Gabiles: LGBT, Arkadaşlık ve Sohbet Sitesi

gabile

Gabiles internet sitesi genel olarak GaBiLe (gay – biseksuel – lezbiyen) kullanıcılardan oluşmakta. LGBT bir topluluk olan Gabile sohbet sitesinde ilgi alanınıza bu anlamda hitap eden arkadaş grubu edinebilmektesiniz. IRC tabanlı, yazılı olarak chat hizmeti sunmaktadır. Not: Gabiles sitesi +18 ‘dir.

  1. İnternetten Film İzle – hakkında yazımızı da göz atabilirsiniz.
  • Listemizin sonuna geldik, listede ye r alan sohbet siteleri ve arkadaşlık chat platformlarında daha önceden bulunduysanız buralar hakkındaki görüşlerinizi bize iletmeyi ihmal etmeyiniz. Önerilerinizi en iyi arkadaşlık sitesi hangisidir? en populer sohbet sitesi hangisidir? gibi sorulara cevap bulmak adına sizde detaylandırarak bizlere ulaştırabilirsiniz.
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız [CHAT]
Loading...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir